Замало мати знання та розум, треба мати й добру душу

Цінності школи:

Найважливіші цінності школи – дитина й педагог, здатний розвивати, захищати, оберігати індивідуальність дитини.

Школа – це духовна колиска народу.

Школа – єдина родина.

Утвердження самоцінності дитинства.

Спрямованість на творчу самореалізацію особистості.

Всі діти талановиті! У кожній дитині диво – чекай на нього.

Спочатку самостійно вчитися, а потім самостійно працювати й жити.

Учень і вчитель – рівноправні суб’єкти навчально – виховного процесу.

Принципи:

Знати, любити, підносити дитячу особистість.

Від вихованості розуму до вихованості душі.

Виховуючи, не зашкодь особистості.

Толерантність і непримиренність – важливі елементи духовної культури, що забезпечують спілкування в людському суспільств

Місія школи:

Вихованняшколярівуатмосферівільноготворчогонавчання, розвитку тависокоосвіченої,індивідуальнонеповторноїжиттєвокомпетентноїособистості.

Наша школа – світ зі своїми цінностями, відносинами і традиціями. Школа має свою багату історію, символіку та традиції, деякі з них зовсім ще нові. Головними літописцями і хранителями історії і традиції школи самі учні і вчителі.

Історія нашої школи почалася з 1944 року, з 2014року вже у новому корпусі продовжуються славні її традиції. У цьому році відзначає своє 70-річчя. Ми гордимося тим, що наша школа випустила велику кількість вчених, обдарованих працівників освіти, талановитих медиків, здібних економістів та фінансистів, справжніх фахівців із якими традиційно щорічно у другу суботу травня організовуються зустрічі.

Традиційними стали в нашій школі: предметні тижні, шкільні свята, конкурси, презентація проектів, фестивалі дитячої творчості, зустрічі випускників… В нашій школі, як і в будь-якій є безліч традицій, від першого дзвоника і до випускного.

Загалом, традиції школи – це духовний стан кожного учня, вчителя та працівників школи. І в залежності від кількості та значення традицій та звичаїв, можна сказати про стосунки у колективі, адже спільна справа зближує, загартовує, а також і виховує. Школа – це і є колектив, адже всіх об'єднує спільна мета – навчання та виховання. Вірно сказано, що «школа, в якій немає традицій… не може бути хорошою школою».

Будь-яка організація, а особливо школа, сильна своїми традиціями. Шкільні традиції є тією ланкою, яка об'єднує учителів, учнів, випускників і батьків. У будь-якій країні є свої традиції, які складалися століттями і тисячоліттями. Школа – це теж держава, той маленький світ, в якому наші учні проживають цілих 11 років, і традиції школи для них – це коли кожен знайшов собі справу по душі, відчув відповідальність за його результати, почуття успіху і впевненості в себе, реалізував себе як індивідуальність. Традиції школи зберігають вічно цінне: наступність поколінь, любов і повагу до історії рідної школи, бажання збагатити її славу… Саме та школа, яка має ціль створити для себе добре ім’я і через традиції зберегти добре ім'я, має майбутнє.

Кiлькiсть переглядiв: 1398

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Стрийська ЗШ І-ІІІ ст. №5 ім. Василя Стасюка

82400, вул. Шевченка 18, м. Стрий, Львіська обл, Україна

Дата останньої зміни 13 Лютого 2022

Цей сайт безкоштовний!